2014
January
Michael Worthington Liverpool, United Kingdom
Dan Kasperovic NewComb, VIC
Diego Ferreira Da Silva Alexandria, VA
Lucas Freitas Miami, FL
Rafael Vendramin Rio De Janeiro, Brazil
Matt Margolias Scottsdale, AZ
Mauricio Vianello Martins Alexandria, VA
Victor Schiaueto Alexandria, VA
Vince CameronQuincy, MA
Mark Reid Sanford, FL
Vicente Pico Gomez Bogota, Colombia
Doug Knepp Cleona, PA
Ernest George Des Moines, IA
Eric Hutzelman Waterberg, CT
Bobby Hopkins Canal Winchester, OH
Deek Ludolph St. Mary, WV
Daniel Lau Newcastle, NSW
Michael Kennedy Miami, FL
James Marshall Turner, ACT
David Kosonen Fort Bragg, CA
David Turner Petersburg, VA
Michael Schall Smithfield, NC
Dan Mulvaney League City, TX
Mike Baver Nashua, NH
Jerry Cuplan and NeyNey West Haven, CT
Kyle Wooten Middleton, RI
Dave Kruse Osmond, NE
Brian DeWolte Raynham, MA
David Szink Provo, UT
Josh Gardner Kansas City, MO
Kelli Gifford Kansas City, MO
Robert Hallinan Boothbay Harbor, ME
Fin McIssac Sydney, Canada
Greg Kehring Kaukauna, WI
Christian Murray Nashua, NH
Sebastian Murray Nashua, NH
Chris DeAsis North Las Vegas, NV
Guntis Srunstins Newport, RI
Georgi Pavlon Newport, RI
Georg Hendrickson Enfield, CT
Tristan Goodyear Lancaster, SC
Trevor Goodyear Lancaster, SC
Jonathan T Moore Sutton, MA
Ian Culbard Tipton, UK
Rich Thorpe Hanscom Field, MA
Ryan Olszewski Welland, CA
J.R. Fettinger Medina, OH
Cam Seeley Foxborough, MA
Marcus Babic Oakville, ON
Paul Charette Timmins, ON
RJ Cruz Brampton, ON
Phillip B. Wilson Indianapolis, IA
James Brigonce Poteau, OK
Charles Ryan Dublin, Ireland
Bilek Aruaud Paris, France
Dave Brench England
Andrew Brench England
Daniel Brench England
Joaquin R. Alayola Peabody, MA
February
Sylvain Jolicoeur-Ste Julienne, QC Canada
Jean-Francois Jolicocur Riviere du Loup, QC Canada
Jonathan Brisson Levis, QC Canada
Rene Garcia El Monte, CA
Robert Richardson
Hugo Fontaine Montreal, Canada
Vincent Cauchy Montreal, Canada
Kelsey Tremiett Woburn, MA
Alexander Brooks Major II Cranston, RI
Kevin Wells Wilton, NY
Keith Scott-Rawlins Brockton, MA
Tia Scott Milton, MA
Phillip Felice Haverfordwest, UK
Herman Vonkeman S. Africa
March
Keiran Halton Yonkers, NY
Niels Skaaning Sakskoling, Denmark
Richard Hazaldine St. Helens, Mersyside, UK
Fabian Grimm Iowa City, IA
Juan Enrique Olmos Madrid, Spain
Erik Skaaning Cambridge, MA
Jeff Casburn Novia Scotia, Canada
Peter Sayeau Novia Scotia, Canada
Ben Maier Waunakee, WI
Layne Nicholson Mitchell, SD
Keith L. Brown Sandoval, IL
Brooks Green Crawfordville, IN
Bryan Potts Goodlettsville, TN 37072
JOhn Disabatino Bear, DE
Jason Combs Columbia, PA
Jared Martin Boston, MA
Andrew Stalker Boston, MA
Jason Kurth Knoxville, TN
Robert T. Prescott Chickamauga, GA
Christopher Devine Bethlehem, CT
Gerhard Suart Pretoria, South Africa
Sebastian Steiger Reichelsheim, Hessen Germany
Jeremy Young Pascoag, RI
Kerim Aydin Stewsved, Denmark
Jesper Holm Madsen Charlottenlund, Denmark
Simon Jacobsen Odense, Denmark
Thomas Halken Vedraek, Denmark
Claus Yansen Copenhagen, Denmark
Karl Jespersen Stroeby, DK
Lars Vincent Wartou Denmark
Peter Nannestad Copenhagen, Denmark
Jim Neyard Melrose, MA
Paul Holubeck SouthBend, IN
David DaSilva West Caldwell, NJ
Jose MartinezBoston, MA
April
Stacie Broadhurst Walstall, Englang
Iain Owens Sutton Coldfield, England
Gareth Crowther Cardiff, UK
Rich Latham Shrewsbury, England
Gerardo Laino Guelpo Madrid, Spain
Ben Frentress Brooklyn, IN
Isaac Martin Carmel, IN
Justice Nugent Chicago, IL
Geoyes Brisac Larochemillay, France
Cynthia Brisac Somerville, MA
Ryan Duet Thibodaux, LA
Jimm Albert N. Babylon, NY
Greg Desideri Massapequa, NY
Caleb Coppenger South Hamilton, MA
Troy Dorand Bristol, RI
Benjamin Hanes Pittsburgh, PA
Jim Stefanic N. Huntington, PA
Steven Dayonb Pittsburgh, PA
Adam Schordine East, NY
Mark Louttit Burnaby, Canada
Jake A. Capps APO, AE Haly
Kyle Frear San Antonio, TX
Michael Abi Daoud Vancouver, Canada
Mike Dixon New Plymouth, New Zealand
Anthony Tiggs Walla Walla, WA
Simon Bennett London, UK
Bill Kasch Mukwonago, WI
Jody Thomas Rickburg, SC
Creighton Taylor Carlisle, SC
Brady LegnarDover, NH
Mr. Charles Penny Hungerford, Berkshire United Kingdom
David Carreras Giralda Zaragoza, Spain
Roberto Pears Leon Horseheads, NY
Mario Perez Berkley, CA
RJ Mann Roxbury, MA
Charles R. Terry Jr. Wilmington, NY
Sean Cass Berlin, CT
Martin Pritchard Billerica, England
Dirty Sanchez (Larry) Avondale, AZ
Javier de Gonzalo Madrid, Spain
Norm Geoffray Lowell, MA
Daniel J. Stone Jr. Oakland, RI
Patrick Merolla Macomb, MI
Robert Warden Murfreesboro, TN
Lesley Germann Waterloo, Ontario Canada
Fred Germann Waterloo, Ontario Canada
Jeff Kemp Bemidji, MN
Neil Diggins Antigonish, NS Canada
Brian Kotler Dublin, CA
Alan Donovan Portsmouth, RI
Norle Murphy Missonia, MT
May
John Beckham Surrey, BC Canada
Alex HarringtonEllington, CT
Michael Holsberger Waterford, CT
Pat Cimino Staten Island, NY
Logan Steens New York, NY
Raplh Beseler Sheboygan, WI
Brian Lamm Mankato, MN
Tim Bear Augusta, ME
Stephen Mathieson Peterborough, UK
Marlo Harmse Namibia, Africa
Glenn Owens Taylor, PA
Ian Lee Schenectady, NY
Han Andrews Simi Valley, CA
David Bergerson Wisconsin Rapids, WI
Brandon Blackburn Greeley, CO
Jessiua Miller Greeley, CO
Steffen Hahn Germany
Kenneth Tarnowski Cypress, TX
Colby Drouillard Madison Heights, MI
Ross Gilmor London, UK
Calvin Gernhoefer Perth, WA Australia
Jody Madden North Brookfield, MA
Richard Belmarse Abselon, NJ
Juan-Carlos Belmonte Absecon, NJ
Scott Anthony Falling Waters, WV
Rowdy Robs San Antonio, TX
Roderick D. Ervin San Antonio, TX
Greg Barison East Bentleich, Vic Australia
Chris Cheever Southbridge, MA
Shawn Cheever Southbridge, MA
Lee Cox Auburn, MI
Michael Renz Port Matilda, PA
Steven Harris UK
Msg. Donald H Scott Roanoke, VA
Mike Thompson Windsor, Ont Canada
Christopher R Matus Port Orchard, WA
Bob Ziemba Penn Laird, PA
Misha Karton Alameda, CA
Benjamin Ovadia Cherry Hill, NJ
Troy Cales Philadelphia, PA
Alexander von Andele Lowell, MA
Kirk Bozeman White, GA
Steven Leopold Mentor, OH
Michele Chappuis Wabern, Bern Switzerland
Jeffery Huish II Allenwood, PA
Robert Smith Peabody, MA
Tristan Cariglia Warwick, RI
June
Jason Sarno Elida, OH
Jerry Kries Elida, OH
Elizabeth Salsman Andover, MA
Gerard Scott-Herridge Canada
Nick Blank-Spadon West Lebanon, NH
Demetris Miller Windsor, CT
Michael Bivins Johnstown, NY
Christopher Laudermilt Marquette, MI
Christopher Javier Torres West Covina, CA
David VanArsdalen Ladson, SC
Raul Deigadillo Chula Vista, CA
Sean Soltysiak Tunkhannock, PA
Caesar Grubel Boston, MA
Evan Shipman Penn Yan, NY
Eric Horning Pontiac, IL
Tony Gaskin Brandon, MS
Adam Salm APO, AE
Michael P. Sharp St. Petersburg, FL
Kris Pattison Northern Cambria, PA
Hayley Cox Westworth Village, TX
July
Terry J. Riffer Jeannette, PA
Dan Kabrovski Enfield, UK
Brandon Sharp Highland, IL
Dale Oleff Bay Village, OH
Gavin McPherson Pyrmont, NSW Australia
Darren Besida Big D Cedar Grove, NJ
Christian Smith Fishers, IN
Paul Renart Warwick, NY
Peter Morales Brentwood, NY
Joel Patrick Tonawanda, NY
Baily Zintl Fox River Grove, IL
Jeffrey Errico Bridgeport, CT
Gene Barber Front Royal, VA
Richard Peppi Liverpool, NY
Terry Kauffman York, PA
Emmanuel Karavangelas Whitestone, NY
Tim Deets Shannon, IL
Jeff Charbotte Amston, CT
Rich Boote Romeoville, IL
Carlos E. Santos Killeen, TX
Anders Hartmann Copenhagen, Denmark
Jenni Zee Brown Milton Keynes, England (UK)
Bill Barber Layton, UT
Steve Anderson Etobicoke, ON Canada
August
Manuel Manny Arzola Forest City, NC
Ricky Hester Forest City, NC
Liam Bentley Pincourt, Quebec Canada
Jaime Kemery Longmant, CO
Wyatt Kruse Salem, CT
Chris Robinson Pittsburgh, PA
Jacob Montgomery Bountiful, VT
Connor Tucker Hamburg, NY
Kurt Little Afton, WY
Frank Ciaccio-Vaudrevil Dorion, Quebec Canada
Jonathan Lux New Hope, PA
Anto Paroian Nicosia, Cyrpus
Harout Paroian Nicosia, Cyprus
John D. Scott Cincinnati, OH
Jeff Stix Soliday Mansfield, OH
Dan Stewart Chelmsford, MA
James Young Idaho Falls, ID
Chad Rhodes Barboursville, WV
Kevin Knight Grand Bay, NB Canada
Michael Goedmakers Kesevick Ridge, NB Canada
Sam Benidt Ames, IA
Donny Chedrick New Alexandria, PA
Andy Levy Bel Air, MD
Richard Bell Pembroke Pines, FL
Dan T Hughes Caledonia, MI
TimMickens West Milford, NJ
James Dandino Lake Villa, IL
Robert H Dandino II Lake Villa, IL
Austin Jimenez N. Ogden, VT
Carleton Huxburry Whitemouth, MT
John Moyssakos Oakville, Ontario Canada
William Moyssakos Oakville, Ontario Canada
Alex Ciayton Bradford, UK
Adam Clayton England
Philip Clayton Gomersac Cleckheaton, England
Matt Frohnhoefer Edison, NJ
Craig Ciles London, UK
Marcos Gonara San Sebastian, Spain
Rob (Buddie) Avery Perth, WA
Tony Santelli Suffolk, VA
Ray Rentler Pittsburgh, PA
Brian Charles Alexander II Manalapan, NJ
Brian William Davidson Stone Mountain, GA
Matthew Sullivan Buffalo, NY
Kurtis Brightion Buffalo, NY
Omer Foruk Cikin Istanbul, Turkey
Cem Cikin Istanbul, Turkey
Tommy Ainsworth Peacland, TX
Jerry A. Mills Jr, Rossdale, MD
Dustin Rorden Richland, WA
Norm O Cook Tiffin, OH
Nicholas Young Terrace, BC Canada
Girth Ling Bay of Islands, New Zealand
Terry Gilfillan Prince Frederick, MD
Colin Gardner Brooklyn, NY
Bob Beadle Vienna, OH
Guillaume Normand Qu, Canada
Adam Schnure Lockport, NY
Stephen Watson Southport, UK
John Watson Southport, UK
Fergal Campbell Donegal, Ireland
Christopher Strella Allentown, PA
Plamen Ch. Ivanov Brookline, MA
Rob McCray Middletown, RI
Jason Kircner Milwaukee, WI
Jordan Hyden Great Neck, NY
Kevin Cowles Gibraltar
Alberto Cortes Anchorage, AK
Scott Winters Hamlyn Terrace, NSW Australia
John Kusen Huntington Valley, PA
Folkert Visser The Netherlands
Daniel Picard Antigonish, Canada
Kevin Bowders Eldersburg, MD
Zachary Thomas Astona, NY
Rory Degen Schleswig, IA
Paul Brown Sioux Falls, SD
Jeremiah McGuire Lola, WI
September
William Sullivan Rochester, NY
Will Phan Houston, TX
John KoesterEdgewater Park, NJ
Ryan Koester Edgewater Park, NJ
Jeremy Shirvan Stratford, NJ
Gary YoungCambridge, NY
Anthony Romero Pleasant Hill, CA
Vince Thiessen Melville, Canada
Sergio Bumnsuhny Rio de sangria, Brazil
Rash Gopal Southampton, United Kingdom
Ivan Fabo Shewsbury, England
Ali Thaqi Nyack, NY
Christian RoyMagog, Canada
Mike Spicfr Hammonds Plains, Canada
Craig Durling Waverley, Canada
Karlin Desautels Reduers, Canada
Antonio Bonzo Gunterbury, MA
Jared Marthaler Brighton, MA
Chad Foster Brighton, MA
Leith Brown Auburn Hills, MI
Dennis Ashe Lancaster, MA
Jonathan AsheLancaster, MA
Cory Erwin Prior Lake, MN
Travis Harris Jacksonville, FL
Adams Oliver Chicago, IL
John R. Wilson RRFI Sprinfield, Canada
Jason Brown Country Club, MO
Mike Lefever Pylesville, MD
Felicia Renteria Turlock, CA
Alecia Cheramie Los Angeles, CA
Pietro Palmese Bologna, Italy
Adam McNaughton Dalrymple, Scotland
Daniel O'Sullivan Staten Island, NY
October
Gavin Sebits Mountain View, CA
Sergio Marco Contreras Madrid, Spain
Andrew Masi Fairfield, CT
Justin Penland Orlando, FL
Nicholas Varieur Winchendon, MA
Ronald Landry Gardner, MA
James Landry Gardner, MA
Bruce WesterdaleWanticoke, PA
Kaitlain Niedermeyer Pittsburgh, PA
Patrik Hart, NY
Eric Wooddell Wianisburg, OH
Tags, MA
Alec Rastad, MA
Anthony Agreda, MA
Marco Cadavieco, MA
Brandon Tyler Eller Valdese, NC
Richard Bennet Cornwall, UK
Jan Gunnar Risla Billings, MT
Andy McDowall Raleigh, NC
Can Ozcan Jacksonville, FL
Martin Irvine Glasgow, Scotland
Ashley McShane Ontario, Canada
Tommy Heneghan Lombard, IL
Crispin Cape Town, South Africa
Clinton Sawyer Durand, MI
November
Rodrigo Castillo Burlington, MA
Sean Quick Cranston, MA
Dave Gray Charlotte, NC
Devan Lane Malone, NY
Matt MontroyMalone, NY
Jason Sandoval Portland, ME
Timothy Hessek Long Pond, PA
Nicholas Lesniewski Joppa, MD
Jason Kovaric Medford, MA
Jamel Saafi Groton, MA
Brock N. Cordeiro Dartmouth, MA
Bruce Cameron Winsted, CT
Robert Glejzz Derry, NH
Bruce HoddinottGander, Canada
Dave HawkPittsburgh, PA
Dan Zangaro Pittsburgh, PA
David Knechtle South Hamilton, MA
Lance Treadwell Great Mills, MD
Cara Berger Detriot Lakes, MN
Scott Keller New Norway, Canada
Miguel Garrido Santa Coloma de Gramenet, Spain
Christopher Reinecke Saratoga Springs, NY
Dan Chambliss Citrus Heights, CA
Scott Mulcahy Schenectady, NY
Graham Radcliffe Weymouth, MA
Elvar E. Haldorsson Reykjavik, Iceland
Anthony Ferrmte Brooklyn, MA
Daniel Santa Lucia Weymouth, MA
Allie & Emily Moffett Hamilton, MA
Miguel Marquez Newton, MA
December
Randale Thompson Peterland, Scottland
Martin Milne Peterland, Scottland
Matt Cappelli Havertown, PA
Brett Couto Perry, GA
Katie Leigh Jefferson City, MO
Sergio De Damaso De Juan Zamora, Spain
Madison Dart Williams, AZ
Shane Parish Petal, MS
Gustavo Luengo Montevrain, France
James Longano Melbourne, Australia
Matthew Kirven-Deleon Visalia, CA
Ted Moore Moss, MS
Eric Anderson Willimantiz, CT
Igor Elkin Brighton, MA
Adam Robison Groton, CT
Michael Kazafut Elsmere, DE
Maurice Nodeau Quebec, Canada
Barbara Bayley Clearwater, FL
Barry Bryant Upper Arlington, OH
Norm Bryant Upper Arlington, OH
Todd McLauchlin Kenaston, SK
Hysen Thazi Bronx, NY