2010
January
Alister Berkeley Sydney, Australia
Duane Quinion Windham, NH
DLT Performance Horses Gray, ME
William "Groundhog" Lacy, Jr. Celina, TN
Josh Lacy Celina, TN
Bret Hernandez Plymouth, MA
Ben Oliver Perth, Australia
Michael Doran South Boston, MA
Nicholas Miller San Diego, CA
Chris Miller Maine
Anthony Ruggiero West Orange, NJ
Travis Hayes Seattle, WA
David Pugliese Rhode Island
Matt Winfield Rhode Island
Shaun Tunca Dover, England
Krzysztof Sikorski Adelaide, South Australia
Matt "Two in One Week" Strachan League City, TX
Dan Lienert Ellicott City, MD
Gregg Guerreno Nashville, TN
Trevor Peglowski York, NY
Johan Lundvall Malmo, Sweden
Michael Dillan III Mahopac, NY
Melissa Bressan Brewster, NY
Laurie Pincini Melbourne, Australia
Damian Arians Sunsbury, Australia
Adam Tobey Midlothian, VA
Adam Nolan Bealeton, VA
Andrew Zinck Whitehorse, Yukon
Kyle M. Barnes Vergennes, VT
Ben Mahaney New Brunswick, Canada
Brandon Mahaney New Brunswick, Canada
Steven Stroud Chuckingchat, UK
Tom Waslerski Marstons Mills, MA
Sean Cruess Farmington, CT
Bob Duke Whitehorse, Yukon
Randy James Allan Edmonton, Alberta
Matthew Hoyt Longmount, CO
Evan Seltzer Reisterstown, MD
Matt Strachan League City, TX
Mike Woodward Burlington, Ontario
Cameron Cashin Randolph, MA
Alan Gallup, Jr. Dexter, ME
Spencer Paulin Melbourne, Australia
Jesus Franco Inglewood, CA
Jeff Sinclair York, PA
Justin E. Giorham Baltimore, MD
Steve Savva Hendersonville, NC
Robert L. "Bob" Squillante Danbury, CT
February
Felix Soellner Munich, Germany
Colm O'Toole County Meath, Ireland
Steven Dunchouk Philadelphia, PA
Keith Adams Levittown, PA
Afsaneh Hartofilis Astoria, NY
Nick Hartofilis Astoria, NY
Doug MacGregor Philadelphia, PA
Rocco Granato King of Prussia, PA
Jeff Hodgens Bear, DE
Eric Garnett West Cape May, NJ
Kevin O'Brien Philadelphia, PA
Marhuenda Roser Paris, France
William Alexander Henley on Thames, UK
Bryan Hopkins Philadelphia, PA
Maurice Cottman Philadelphia, PA
Jenifer Minge Oslo, Norway
Martin Andanar Manila, Philippines
Jesse Czerminski N. Arlington, NJ
Christopher R. Fiely Titusville, PA
Bryan Alston Lake Dallas, TX
Jacob Highland Raymore, MO
Wayne Highland Jr Raymore, MO
Jian Pak (Tina) New York, New York
Amelia Lowe New York, New York
Marlos SorianoYonkers, NY
Donny Prospect Wilton, CT
Maja Jankovic Brcko, Bosnia
Alen Jankovic Brcko, Bosnia
Andres Becerra Boston, MA
Williams Haws Center Valley, PA
Scott Winter Sun Prairie, WI
Justin Berry Lebanon, ME
Rohit Majumdar N. Attleboro, MA
Charles Hitt Houston, TX
Brian Weber West Henrietta, NY
Rev. Jon Breezy Fostoria, OH
Money Womack Fostoria, OH
Francis Turcotte Longueil, Quebec
Juan Manuel Delgado Mexico City. Mexico
March
Etienne Painchaud Quebec, Canada
Jason Kiwak Shoemakersville, PA
Shaun Terenchin Reading, PA
Aaron Sutton Gander, Canada
Ray D. Constatine Monroe, NY
RJ Mondor Lyman, ME
Edwin Cordero Brooklyn, NY
Murphy Underwood Stow, OH
Timothy Nicholson Ware, MA
Joseph Nicholson Ware, MA
Alexander Danes Varsity Lakes, Australia
Jason Crow Bedminster, NJ
Robert Kennison Monroe, WI
Timothy Hoogland Alsip, IL
John Halladay Scarborough, ME
Nathan Walters Hanover Park, IL
Brian Murphy Auburn, NY
Shannon Knaub York, PA
Dave Kaul Castle Rock, CO
Joel Bynom Kent, OH
Michiels Yuo Lommel, Belgium
Geuens Tom Lommel, Belgium
Marc Lee Zweben Massapequa, NY
Ted Harrar Montreal, Quebec
Jeremy Freeman Marjetta, GA
Rick Wiedmann Overland Park, KS
David Monaco Vaughan, Ontario
Josh Butler South Royalton, VT
Tom DeAngelis Bowie, MD
John Karan Mill Park, Australia
Derek Philistin Merimbula, Australia
Nicholas Mixson Jacksonville, FL
Patrick Heenan Valdesta, GA
Chris McTighe Schenectady, NY
John Heaphy West Haven, CT
Tomas Loree St. Augustine, FL
Dan Wilder Macon, GA
Doug Chaffee Brattleboro, VT
Carl Jacobsen Cincinnati, OH
Kevin Brown Grimsky, England
Tom Greineder Wrightsville, PA
Matt Kidd Newcastle, UK
Jeffrey M. Allen Charleston, SC
Ben Ice Seattle, WA
Taku Hachisu Tokyo, Japan
Anthony O'Tool Polk City, IA
Matthew Wietbrock LaFayette, IN
Trevor Bendig Granby, CT
Matthew D. Pineda, Esq. Florida
Marcello Burgio Granby, CT
Nick J. Burgio Granby, CT
April
Chad Goins Las Vegas, NV
Samm Carbo Coatesville, PA
Larry Sherman Lockport, NY
Bill Weir Meadville, PA
Lee Yarnell Pittsburgh, PA
Anthony Colwell Cleveland Heights, OH
Norm Vagn Sarasota, FL
Matt Strickland Osprey, FL
Kyle Larenza Oklahoma City, OK
Brandon Presley Oklahoma City, OK
Donna Adair Hamilton, Ontario
Joe Near Somerville, MA
Felipe Vazquezcotto Alexandria, VA
Nicholas Marsceill Randolph, MA
Tony Twardowski Sewell, NJ
Viktor Jansson Sodertalje, Sweden
Bill Denton Fort Edward, NY
Jose Maria Cheli Perez Madrid, Spain
Enrique Carcamo Madrid, Spain
Sean Fitzgerald Peekskill, NY
Alex Del Solo Gijon, Spain
Roy Rocco Fort Drum, NY
Jeremy Smith Watervliet, NY
Mike Acevedo Pottstown, PA
Matt Osmond Fredericton, New Brunswick
Erik Wood Tyngsboro, MA
Billy Georgakis Chicago, IL
Daniel Jimenez Randell Cadiz, Spain
Danny Pietroniro Montreal, Quebec
Sean Francis Cleary Newry, Ireland
K. Tag Downpatrick, Ireland
Kevin Murphy Drogheda, Ireland
Ryan Dunne Dundalk, Ireland
Allen Brady Carrickmacross, Ireland
Neil Farrell Whitecross, Ireland
Anthony Maples Murfreesboro, TN
Doug Harvey Hudson, OH
Quinton Jomb Moose Jaw, Saskatchewan
Anthony Keane Chicago Ridge, IL
Donald Weikel Mansfield, MA
Willard James Rowell Lynn, MA
Rob Asnoli Hackettstown, NJ
Shane Gordon Pleasantville, OH
Jon Brenes Norwalk, CT
Matt Rietkoetter Barrie, Ontario
Norm Barr Collingwood, Ontario
Eddie Murphy Staten Island, NY
Rommel Sumague Staten Island, NY
Dennis Butler San Diego, CA
Jerry Howe Grapevine, TX
Fernando M. Paredes Grapevine, TX
Mark Conley Avon, OH
Ryan Rustad Lakewood, OH
Edward J. Healey, Jr. Merrimack, NH
Kent Ward Noblesville, IN
Andrew Leary Westmoreland, NY
Andre Selonke Joinville, Brazil
Tim Carter Lake Wylie, SC
Van Beckstrom Delta, UT
Steve Hood Hoddesdon, UK
John C. Fester Altoona, PA
Andrew Koby
Andrew Ware Salinas, CA
Rod Dunnett Niagara Falls, Ontario
Taylor P. Connor Dover, NH
Tim Seifrid Aurora, IL
Matt Carpenter Redmond, OR
Willie George Akin III Austin, TX
May
Matthew Whiteman Cambridge, Ontario
Jonathan Chan Oakville, Ontario
James Conrad Whitby, Ontario
Evan Gentile Port Moody, British Columbia
Michael Newcomer Wellington, FL
Donald Kay Maple Shade, NJ
Will Porter Pembroke, NH
Eric Durfess Cape Coral, FL
Steve Lavergne Pierre Part, LA
Peter Buttigieg Mississauga, Ontario
Daniel Waddell Mississauga, Ontario
Kevin Connell Mississauga, Ontario
David Struck Kewaskum, WI
Tom Yanuklis Troy, NY
Charles Kovalsky Troy, NY
Zach Davenport Katy, TX
Chris Fiely Titusville, PA
Jacob Gautreaux Houma, LA
Stephen McCartney Forth Worth, TX
Ashley W. Harris Tupelo, MS
Nathaniel Edgerton Barrington, NH
Rick Besore Arlington, VA
Eric Goldfisher Brooklyn, NY
Cody Blaine Kessler Jacksonville, NC
Ben Vega Denver, CO
Ricardo DeSantiago Denver, CO
Jason Maybury Lumberton, NJ
Brian Ziedenburg New Bedford, MA
Pete Malloy
Brad Wegman Kirkwood
Alexander McIntosh Medford, MA
William F. Henry Browerton, NY
Chris Koehler Mount Joy, PA
Johnny Jaworski
Brian Hutton Toronto, Ontario
Shawn Sharp Nashville, IL
Eric McKenna Antigonish, Nova Scotia
Janice Prezuhy
Matt Vierling St. Louis, MO
Tim Ellis Milton Keynes, UK
Alex Williams Pleasant View, UT
George Hernandez III Red Hill, PA
Bobby Johl Auburn, CA
Edmund Swan Terrace, Canada
Fernando Jose Vasquez Jr. Middletown, NY
Jason Volpe Monroe, NY
Anthony Cordell Keswick, Ontario
Willy Morin N. Oxford, MA
Kim Erik Slinning Aalesund, Norway
Eric Maher Vaudreuil, Quebec
Rich Tallberg Stratford, CT
Jeff Harris Deephaven, MN
June
Richard Kline Highland Park, IL, USA
Kevin Namjoo Newark, DE
Dennis Gray Stoney Creek, Ontario
Coty Gilliland Lawrence, KS
Robert Grzywinski New Britain, CT
Frank Spagnola Bloomingdale, NJ
Lyle Williams Ashburton, New Zealand
Cort Ahrens Toledo, IA
Richard Kilne Highland Park, IL
Brian Schroeder Hebron, IL
Dustin Hinkle Chambersburg, PA
Charlie Reed Shippensburg, PA
Derrick Leroux Rutland, MA
Alex Miller Niles, MI
Esber Nassif Roanoke, VA
Daniel Nassif Roanoke, VA
Jeffrey Hernandez Waterbury, CT
Andrew Kort Lawrenceburg, IN0
Sam Yoders Ft. Myers, FL0
Johnny Spatafore Syracuse, NY0
Barb Baumberger Olinger Brookings, SD0
Stanley Todd Canada
Jon Hill Cardiff, UK0
Jeff Cunningham Tooele, UT0
Jerry (J.J.) Haynes Richmond, IN
Peter Schaffer N. Reading, MA
Brandon Clevenger Muncie, IN
Steve Bakowski Chicago Heights, IL
Handsome Jeff Donahue Lynn, MA
Brian Kelly Massachusetts
Andrea Chan Waltham, MA
Patrick Burke Vienna, VA
Justin German Calgary, Alberta
Bonnie Gracey Philadelphia, PA
Chris Margherita Berwyn, PA
Tim Kish Cheektowaga, NY
Jason Semrau Sloan, NY
Justin Twining Chicopee, MA
Haupt Florian California
Giuseppe Semplicio Switzerland
Joshua Rusch New Richmond, WI
Vik Reykja France
John Schmersal Fairborn, OH
Patrick Nyren Denton, TX
Jackie Maitland Washington, DC
Joseph Wenger Philadelphia, PA
Nicholas Covington Cordova, TN
Konstantinos Papazoglou Anoixi
Schoofs Anthony Dublin, Ireland
Thomas Alonge Gales Ferry, CT
Kris Chapman Putnam, CT
Scott Rizzo Brockton, MA
Pasco Brest, France
Regis Berrivin Brest, France
Dorothy Rygiel Dupont, PA
Matthew Harris Belfast, Northern Ireland
Robert Corrao New York, NY
Robert Alvarez Riverside, CA
Daniel Moreno Glendale/Phoenix, AZ
Gim Lee Grand Rapids, MI
July
John Letscher Simsbury, CT
Andrew Sharp Union Grove, WI
Ed Brabant Lakeland, FL
George Keefe Westfield, MA
Edward Horne Irving, TX
Edward G. Brown Nescopeck, PA
Stephen Palmer Waldorf, MD
Michael James Mullane Hangstown, RI
Nicholas Denice Warwick, RI
Derek Castello Providence, RI
Don Redinger Massachusetts
John Kling Cheektowaga, NY
Phil Maynard Duxbury, MA
Ray Snyder Glen Burnie, MD
Justin Daniels Winchendon, MA
Luke Daniels London, England
Sven Needs Biggin Hill, UK
Usman Anjum Maryland
John Capuci Burlington, MA
Nicholas Luker North Bend, OH
George Winckel San Juan Capistrano, CA
Adam Kohn Toronto, Ontario
Gary Alders Norwood, MA
Joe Hacker Fort Wright, KY
Robert E. Dinome, Jr. East Elmhurst, NY
Jerry McManis Tulalip
Stephen McGowan Liverpool, England
KC Powlsbo, WA
Jessica Powlsbo, WA
Ryan Hulse Rindge, NH
Mark Tridento Barto, PA
Patrick Tobin Boston, MA
Steve Crozier Iowa
Rajashekar Reddy Chitaweli Stillwater, OK
Andrew Wallace Sharon, MA
Big Pete San Diego, CA
Norm Hutto Lawrenceville, GA
Mike Fogel Hoschton, GA
Randy Ceplina Lubbock, TX
Brian Baislo New Haven, CT
Anthony Pahigianis South Elgin, IL
John Panikiewsky Jr. Shady Side, MD
Michael Colonne Mahwah, NJ
Tony Phillips Newark, DE
Simon Sherfer Waldwick, NJ
Dennis Maplazi Toronto, Canada
Jason Murphy Rochester, NY
Mike Bassen Pine Bush, NY
Jon Chin Palm Desert, CA
Mike Flanagan Tuckerton, NJ
James Minogue Navan, Ontario
Tiago Fernander Guilliermo Leonel San Paolo, Brasil
Benjamin Franklin Johnston IIII Galloway, NJ
Jeremy Pauls Richland Center, WI
Jordan Bertram Lewisburg, PA
Mike Matthews Omaha, NE
Tieto Conny Tedborn Solna, Sweden
Lloyd Harquail Florenceville, New Brunswick
Josh Medina Albuquerque, NM
Mike Bastien Montreal, Quebec
Joseph A. Rubilar Springfield, MA
Joseph Petrillo Brooklyn, NY
Anthony Petrillo Brooklyn, NY
Peter Williamson Chepstow, UK
Steve Lanales Lakebo, TX
James Luft Liverpool, England
Tom Pizolinus Mississauga, Ontario
Nathan Burnett Clintonville, WV
Paul Currence Clintonville, WV
Lyle Moorr Mississauga, Ontario
Aaron Brown Virginia Beach, VA
Jim Jordan Fort Ann, NY
Zain Kassam Stillsville, Ontario
Mark Fredricks Burnsville, MN
Anthony Zehe Mentor, OH
Kim Knudsholt Gadstrup, Denmark
Martin Knudsholt Roskilde, Denmark
Richard Sessa Lake Elsinore, CA
Marc Dominquez Martin Cardedeu, Spain
Colin Millar Campbeltown, Scotland
Robert A. Meuse San Antonio, TX
Mark Casazza Laguna Niguel, CA
Stephen Wheeler Stellarton, Nova Scotia
George Kahler Sunbury, PA
Mitja Costantini Tolmin, Slovenia
Roman Heuffel Sempeter, Slovenia
John Bernard Cornwall, Ontario
Carlos Ovellana Palma Santiago, Chile
Alejandro Soule Mexico City, Mexico
Marcos Nehme Sao Paolo, Brasil
Troy St. John Kingston, Ontario
Jon "Double Patty" Bennett Yarker, Ontario
Suarez Arguelles Jose Manuel Oviedo, Spain
Jimmy Gamer Christensen Frederiksberg, Denmark
Ryan McGowen Maryville, IL
Bill Woodard Kathleen, GA
Nicholas Seim Glendale, CA
Kevin Bone Exeter, UK
Tye Jacks Dorchester, MA
David McKinney Oakton, VA
August
Brad Smith Cave Springs, GA
Ghee Wilson Rome, GA
Jon VanHusen Endicott, NY
Dom Shojaie Latrobe, PA
Larry Pace Hopatcong, NJ
Elliot Nolan Medfield, MA
Erick Vann Covington, VA
Steve Tunstall Ilkeston, UK
Justin Maghue Folsom, CA
Drew Towelerton Farmington, MI
Pedro Martinez Holland, MI
Zach Stueven Howards Grove, WI
Evan Gildersleeve Steve Leknas
Kingston, Ontario Darrai Rafuse
Cobourg, Ontario Edoardo Sala
Paderno Dugnano, Italy Jay Smith
San Antonio, TX Robert Findon
Eastbourne, England Michael Veronese
Amston, CT Alan Anliszewski
Tampa, FL Nikolaj Henriksen
Waterloo, Ontario Simon P. Clayton
Latrobe, PA Michael Pamperin
Green Bay, WI Michael J. White
Londonderry, NH Robert Morse
Charlemont, MA
Jordan Young Philadelphia, NY
Anderson Bryce Jared Kent, WA
David Omar Edmonton, Alberta
Brent Williams Dallas, TX
Justin Carter Daingerfield, TX
Tom Thomas San Antonio, TX
Matthew Buffington Washington, DC
Francois Malette Cardinal, Ontario
Adam T. Caswell Massena, NY
Shawn Hinkson Penndel, PA
Joe Fitch Penndel, PA
Brian Billett Brunswick, ME
Michael Munnix Dusseldorf, Germany
Steve Muenz Kelowna, BC
Brian Twersky Germantown, TN
Chris Bennett Knoxville, TN
Garnett Augustine Elsipoqtog, New Brunswick
T.C. Ward Elsipoqtog, New Brunswick
James Mousseau Brossard, Quebec
Kevin Reles Port Colborne, Ontario
Erich Griebel South Windsor, CT
Danny Wattel East Meadow, NY
Lucas Lemes Lynn, MA
Antonia Aslanidis Ptolemaida, Greece
Darnell Girard Windsor, Ontario
Brandon Day Fayetteville, NC
Chris Connors Stewiacke, Nova Scotia
Andrew Fiander Brookfield, Nova Scotia
Adam Connors Truro, Nova Scotia
Ron Fisher Sleepy Hollow, NY
Craig James Jones South Wales, UK
Mike Quintana Fayetteville, NC
Jonathan Bazurian Allston, MA
Eric Guay St. Georges, Quebec
Bryan Scheidecker Dorchester, MA
Steven Castiglione Bronx, NY
Michael Anicetti Wurtsboro, NY
Konstantinos Aslanidis Ptolemaida, Greece
Antonis Aslanidis Kozani, Greece
September
Michael O'Sullivan Cork, Ireland
Kyle GallantWaasis, New Brunswick
Vikran Albany, NY
Joseph Soares Dartmouth, MA
Courtney Summers Coden, Alabama
James Krawczak Kenmore, NY
Peter "The Muscles from Brussles" Spearman SC
Erik Sojka Dighton, MA
Charles Hitt Houston, TX
Christopher Hughes Providence, RI
Stig Noedgaard Denmark
Wayne Highland Raymore, MO
Erin Highland Raymore, MO
Iain Stewart Glasgow, Scotland
James Stewart Glasgow, Scotland
Mark Liebow Glasgow, Scotland
Richard McKee La Verne, CA
Carlos Garcia Pascual Madrid, Spain
Saxon Schattner San Marcos, CA
Glen Williams Bristol, UK
Scott Robertson Simi Valley, CA
Dillon Weatherhead Burlington, Ontario
Curt Meneray Owen Sound, Ontario
Austin Howard Swartz Creek, MI
Thomas Alonge Gales Ferry, CT
John O’Hara Sherman, CT
Sergio Uriarte Vitoria, Spain
Mikel Calleja Carcedo Vitoria
Wilson Wan New Jersey
Cory Natcher Carrollton, OH
Matt Miller Carrollton, Ohio
Warren Pittenger Fayetteville, NC
Ryan Cornwell Annapolis, MD
Matt "Simba" Simms Lincoln, NE
Graham Smith Brainbree, Essex
James Murphy
Robert Memery Dublin, Ireland
Mark Wilson Hertford, England
Daniel Bingham Hinesville, GA
Jonathan Ladewig Arlington, VA
Glen Ricci North Branford, CT
Steve Jones North Redington Beach, FL
Domingo Arredondo Bastrop, TX
Todd Evans Oklahoma City, OK
October
Roger Duncan Shawboro, NC
Lesdier Diaz Hialeah, FL
Nick Osterloh Sunnyvale, CA
Len de Gans Sherwood Park, Alberta
Trent Anthony Wilkinson North Lambton, Australia
Jonathan Gilmartin Watford, England
Kevin Costello Portland, ME
Thomas Vaclavik Hudson, NH
David Leroux Montreal, Quebec
Bill Quaney Colwich, KS
James Gallipeau Scottsdale, AZ
Holger Steudle Weinstadt, Germany
Richard Nannie Turlock, CA
Tracey L. Harrison Rochdale Village, NY
Mark Pierson Billing, MT
Jim Baneck, Jr. Johnson Creek, WI
Matt Brady Bethlehem, PA
Jesus M. Perez Sant Madrid, Spain
Luis Enrique Carretero Ruiz Madrid, Spain
Frank Curcio Philadelphia, PA
Juan Andres Garcia Madrid, Spain
Nathan Volke Pasadena, MA
Markus Ibrom
Pierangelo Mongui Cagliari, Italy
Andy Samples Yardley, PA
Devin Gregory Orlando, FL
Andrew Acton St. Catharines, Canada
Williams Myers Breiningsville, PA
James Simpson Sydney, CA
Kyle Geer Lake Arrowhead, CA
Mark Vetter Camillus, NY
Johnny Erickson Elkridge, MD
Colin MacIsaac Hampstead, NH
Ron Sinclair Wheeling, WV
Krystopher Flahardy Marion, IL
Ryan Locke Zephyr, Ontario
Dave Locke Zephyr, Ontario
Steve Baker Uxbridge, Ontario
Michael McCaffery Manchester, UK
John Holgrimson Ramsey, MN
Jeremy Limerick Punxsutawney, PA
Kaufmann Rudiger Franensee, Germany
Justin Salzman Belle Vernon, PA
Kyle Cramsey Bridgewater, MA
Omar Olmeda Corpus Christi, TX
Chris Redmann Shiocton, WI
November
John Paul Anglin Bradford, TN
Arun Datwani Westfield, NJ
Tim Burtt Azilda, Ontario
Roberto J. Carvalho Filho Sao Paulo, Brazil
Chris Chaklos Frackville, PA
Keith Maurer Gordon, PA
Brian Gower Girardville, PA
Marcos Oliveira Miami Beach, FL
Paul Allen Plymouth, NH
Kyle Furness Teulon, Manitoba
Curtis Schaan Lethbridge, Alberta
Chris Runco Pottstown, PA
Chad Wayne Smith Lubbock, TX
Tom Greineder Wrightsville, PA
Sanjeev Datta Montville, NJ
Ryan Colbeth Mariaville, ME
Joe Fannon Oswego, IL
Jeff Killebrew Alamogordo, NM
George Tsimogianis Worcester, MA
Nick Sawczyszyn Cleveland, OH
Ron Alexander Sylvania, Australia
Philson Kempton Cow Bay, Nova Scotia
Oscar Alvarado Kearny, NJ
Pete DiMarco Clifton, NY
Daniel Seehusen New York, NY
Peter Seehusen Melbourne, Australia
Gene Barber Front Royal, VA
Luis Morales Odenton, MD
Sir Joe Williamsburg, VA
Hobeika Ghadi Paris, France
Samuel Waddell Paris, France
Jean-Narc Le Roux Paris, France
Guillaume Vaille Paris, France
Joe Roy Berlin, NH
Gonzalo Navarro Valleso Madrid, Spain
Chase Williams Columbia, SC
Umberto Pucci Westport, CT
Tom Greineder Wrightsville, PA
Sean Parlee Fort McMurray, Canada
Chris Mintern Dartmouth, Nova Scotia
Donnie MacDonald Dartmouth, Nova Scotia
Dan Gerow Barrie, Ontario
Neil Crockford Winnipeg, Manitoba
Brett Kuwalchak Brandon, Manitoba
Emmett Walther
December
Richard Apps Canterbury, UK
Matthew Reeves London, UK
Peter Jarris Linden Hurst, IL
Devon Cabral Cambridge, Ontario
Nacum Ortiz Boston, MA
Duane P. Roberts Fayetteville, NC
Carlos Cabrera Lopez Spain
Jose Hernandez Chelsea, MA
Court Noyes Concord, MA
Dave Bryce Carlisle, PA
Danny Furao Union, NJ
Jordan Fray Alpharetta, GA
Jon Washington Ramona, CA
Marco Petruzziello Winthrop, MA
Nick Rotchell Norwich, England
Benjamin Hochman Denver, CO
Nick Kostadinov Kenosha, WI
Jakob B. Wagner Soeborg, Denmark
Alejandro Navarro Contreras Sahuarita, AZ
Paul Turcott North Reading, MA
Benjamin Young Thomaston, ME
Kennedy Curtis Booneville, MS
Bramlett Presley Curtis Booneville, MS
Joshua Allen Utica, NY
Andrew Allen, Jr. Utica, NY
Andrew M. Allen, Sr. Utica, NY
Sarah B. Allen Utica, NY
Mark Lammert Worcester, MA
Barry Farnsworth Quispamsis, New Brunswick
Colt Banister Portales, NM
Ron Garcia Houston, TX
David Stanton Palatine, IL
Brandon Youngberg Quincy, MA
Steve Mazar Sarasota, FL
Adam Campagnolo Waterloo, Ontario
Roger Mata Miami, FL
Tim Blackdeer Black River Falls, WI